Biz  Dilek Kreş ve Çocuk Kulübü olarak çocukların büyümesini ve gelişimini destekleyici, ilgi çekici ve besleyici yemeklerle hizmet ediyoruz. Kahvaltılar ve yemek sosyal ilişkiler ve öğrenme için bir çok fırsatlar sunar. Menülerimiz besleyici yiyecek içeren ekolojik besinlerden oluşmuş ve iyi oranlanmış beslenme programı içeren menülerdir. Menülerimiz her ayın ilk günü  aileye gönderildiği için aileler o ay için neler planlandığını bilirler.

Eğer çocuğunuzun herhangi bir yiyeceğe alerjisi varsa ya da özel bir diyete ihtiyaç duyarsa bunu lütfen bize bildirin. Bizde sizinle bu ihtiyaçları karşılamak için beraber çalışalım. Yemek ve beslenme programımızın başka bir amacıda eğitimdir. Hayatlarının ileri ki aşamalarında kendilerini açıkça gösterecek bir çok olumsuz yeme alışkanlığını önleyerek çocuklarımıza sağlıklı yeme alışkanlıkları kazandırmaya çalışıyoruz.

Biz çocukların yedikleri yiyecekler hakkında daha fazla bilgi edinmelerini ve besleyici ve dengeli bir beslenme programının önemini anlamalarına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun yanında, sofrada görgü kuralları, kaşık çatal kullanma  diğer becerileri ve nezaket kurallarını da önemseyerek günlük doğal yaşantımızın içinde yaşayarak  öğretiyoruz.